HP - 8GB DDR5 4800MHz 5S4C3AA
0 / 5
0 / 5
Váltson nagyobb memóriára, hogy tovább javíthassa a teljesítményt, és jobb felhasználói élményben lehessen része jelenlegi HP-laptopján. Tömeg: 5,53 g Minimális méretek (sz x h x m): 69,6 x 30 x 1,2 mm A doboz tartalma: HP 8 GB-os, 4800 MHz-es DDR5 memória; Dokumentáció . . Több eredmény Még többet hozhat ki meglévő HP-laptopjából. A 4 vagy 8 GB-os, 4800 MHz-es DDR5 memória hozzáadásával több alkalmazást futtathat egyidejűleg, és profikhoz méltóan végezhet egyszerre több feladatot. . . Tapasztalja meg a szédületes sebességet A 8 GB-os, 4800 MHz-es DDR5 memória hozzáadásával növelheti HP laptopja számítási teljesítményét. A rendkívül gyors, energiagazdaságos laptopmemória hozzáadásával a bosszantóan lassú indításokat is lerövidítheti. . . Megbízható memória Általános célú laptopmemóriát vásárolni kockázatos döntés, ugyanis ezek nem mindig kompatibilisek az adott eszközzel. Nem kell többé kockáztatnia a már bizonyított, a HP laptopokkal igazoltan kompatibilis eredeti HP memóriával, amelyhez normál 1 éves jótállás jár.
| Termék ID: | #6785774 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 40 |
| Sebesség: | 4800 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |