HP - V6 16GB DDR4 3000MHz 7EH65AA
0 / 5
0 / 5
1 darab HP, összesen 16GB DDR4 DC 3000Mhz memória CL16 késleltetéssel.
| Termék ID: | #6785540 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 3000 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |