HP - V6 8GB DDR4 3600MHz 7EH74AA
0 / 5
0 / 5
Gyártó: HP; Termékosztály: SDR/DDR/DDR2/DDR3/DDR4 memóriák; Memória típusa: DDR4; Memória kapacitás: 8192 MB; Memória busz frekvenciája: 3600 MHz; Memória típusa: Unbuffered; Non-ECC; Memóriák száma a készletben: 1; CAS Latency (CL) késleltetés: CL18; Hűtőborda: Igen; További információk: Szín: fekete; Feszültség: 1.35V; További információk: www8. hp. com/hu/hu/home. html [LINK]
| Termék ID: | #6784680 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 18 |
| Sebesség: | 3600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |