HP - V8 8GB DDR4 3000MHz 7EH82AA
0 / 5
0 / 5
DDR4, 8GB, 3000MHz, CL16, 1,35V
| Termék ID: | #6784860 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 3000 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |