Innovation IT - 16GB DDR4 2666MHz (4251538813044)
0 / 5
0 / 5
Az Innovation IT az Ön minőségi márkája a kiváló minőségű kábelekhez és tartozékokhoz. A termékválaszték az audiokábelektől a mobiltelefon-tartozékokig terjed. A termékek nyolc területre oszthatók: audio, számítógép, kijelző, hálózat, telefon, toner, USB és tartozékok. Az Innovation IT termékpaletta ideális arra, hogy egy kézből származó összes általános tartozékkal bővítse kínálatát.
| Termék ID: | #6785957 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 19 |
| Sebesség: | 2666 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |