KINGMAX - 1GB DDR3 1333MHz FSFD45F
0 / 5
0 / 5
Foglalat: Notebook DDR3 Órajel: 1333 MHz Memória mérete: 1 GB Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint. Jótállás: 3 hónap
| Termék ID: | #6786427 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 1 GB |
| Kiszerelés: | 1x1GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Sebesség: | 1333 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |