KINGMAX - 4GB DDR3 1600MHz FLGS
0 / 5
0 / 5
Növelje számítógépének kapacitását és tegye gyorsabbá a működést a Kingmax memóriája segítségével. A kompatibilitásáról és minőségéről híres gyártó DDR3-es modulja a 1600MHz-es frekvenciájával kiemelkedő sebességet biztosít.
| Termék ID: | #6786294 |
| Feszültség: | 1.65 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 4 GB |
| Kiszerelés: | 1x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 9 |
| Sebesség: | 1600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |