KINGMAX - 4GB DDR3 1600MHz KM-LD3-1600-4GS
0 / 5
0 / 5
Típus: Desktop, Memória foglalat: DDR3, Órajel: 1600MHz, Kapacitás: 4GB, Időzítés: CL11, Feszültség: 1,5V
| Termék ID: | #6785770 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 4 GB |
| Kiszerelés: | 1x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Sebesség: | 1600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |