KINGMAX - 8GB DDR4 3200MHz GSOG
0 / 5
0 / 5
Hűtõborda:Nem, Idõzítés (CL):22, Kapacitás (GB):8, Kiszerelés (modul):1, Memória típus:DDR4 SO-DIMM, Órajel (Mhz):3200,
| Termék ID: | #6784877 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 22 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |