KINGMAX - Zeus Dragon 8GB DDR4 3200MHz GLOG
0 / 5
0 / 5
Csomagolás:Oem, Feszültség (V):1,35, Hűtõborda:Zeus Dragon, Idõzítés (CL):16, Kapacitás (GB):8, Kiszerelés (modul):1, Memória típus:DDR4, Órajel (Mhz):3200,
| Termék ID: | #6785475 |
| Feszültség: | 1.20 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |