KINGSMAN - 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz KSD8G32C16KMR2
0 / 5
0 / 5
Garancia : 60 hónap
| Termék ID: | #6785784 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 2x8GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |