KINGSMAN - 16GB DDR4 3600MHz KSD16G36C18KMR
0 / 5
0 / 5
Garancia : 60 hónap
| Termék ID: | #6786401 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Sebesség: | 3600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |