KINGSMAN - 16GB DDR5 5200MHz KSD516G52C42UBD
0 / 5
0 / 5
Garancia : 60 hónap
| Termék ID: | #6785941 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Sebesség: | 5200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |