KINGSMAN - 32GB (2x16GB) DDR5 6800MHz KSD516G68C34VTR
0 / 5
0 / 5
Garancia : 60 hónap
| Termék ID: | #6786059 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 2x16GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Sebesség: | 6800 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |