KINGSMAN - 32GB DDR4 3200MHz KSD32G32C16KMR
0 / 5
0 / 5
Garancia : 60 hónap
| Termék ID: | #6786095 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 1x32GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |