Kingston - 16GB DDR4 3200MHz KSM32RD8/16MRR
0 / 5
0 / 5
Méret: 16 GB DDR4 3200 MHz
| Termék ID: | #6786387 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 22 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |