Kingston - 16GB DDR5 5200MHz KSM52E42BS8KM-16HA
0 / 5
0 / 5
16GB DDR5 5200MT/s ECC Unbuffered DIMM CL42 1Rx8 1.1V 288-pin 16Gbit Hynix A.
| Termék ID: | #6786436 |
| Feszültség: | 1.1 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 40 |
| Sebesség: | 5200 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |