Kingston - 32GB DDR4 2666MHz KTD-PE426E/32G
0 / 5
0 / 5
. . Kingston Dell KTD-PE426E/32G 32GB DDR4 2666Mhz ECC Unbuffered Memory - 32GB - 1 Modul - 2666 MHz (PC4-21300) - ECC Unbuffered - CL19 - 2R - 1.2V - 4G - X72 - x8
| Termék ID: | #6785219 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 1x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 19 |
| Sebesség: | 2666 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |