Kingston - 32GB DDR4 2666MHz KTL-TS426/32G
0 / 5
0 / 5
A Kingston KTL-TS426/32G egy kiváló minőségű memóriamodul, amely ideális választás lehet számítógépének teljesítményének növelésére. A 32 GB kapacitás és a DDR4 technológiának rendkívül hatékonyan működik sebességgel és hatékonysággal. A 2666 Mhz órajel pedig biztosítja a zökkenőmentes adatfeldolgozást és a gyors reakcióidőt, legyen szó akár számítógépes játékokról, tervezésről vagy más erőforrásigényes feladatokról. A modul egyetlen 32 GB-os egységből áll, ami lehetővé teszi a könnyű bővítést és optimalizálást a rendszer teljesítményének személyre szabásához. A Kingston híres megbízható termékeiről, és a KTL-TS426/32G is megbízhatóságáról és tartósságáról ismert. A minőségi anyagok és a fejlett gyártási folyamatok garantálják, hogy ez a memóriamodul hosszú távon is kiváló teljesítményt nyújtson. Az egyszerű telepítés és az automatikus tuning lehetőségei tovább növelik a KTL-TS426/32G-t, így akár a legkevésbé tapasztalt felhasználók is könnyen optimalizálhatják rendszerük memóriáját. Ha olyan memóriamodult keres, amely páratlan teljesítményt nyújt és megbízható partner a mindennapi számítógéphasználat során, akkor a Kingston KTL-TS426/32G ideális választás lehet.
| Termék ID: | #6786232 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 1x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 19 |
| Sebesség: | 2666 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |