Kingston - 32GB DDR4 3200MHz KTD-PE432S4/32G
0 / 5
0 / 5
Ma a Kingston milliókat fektet be moduljainak fejlesztésébe és tesztelésébe, hogy csökkentse a teljes tulajdonlási költséget. Az ebből eredő teljesítmény, stabilitás és hosszú távú megbízhatóság az egyik oka annak, hogy a Kingston memória globális iparági standarddá vált. Kingston Dell KTD-PE432S4/32G (1Rx4) DDR4 DIMM Memóriakapacitás: 32 GB Memóriafrekvencia: 3200 MHz Időzítés: CL22 Hibajavítás (ECC): Igen A modulok száma a csomagban: 1 Tápellátás: 1,2 V Működési hőmérséklet: 0-85°C (32-140°F)
| Termék ID: | #6785868 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 1x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 22 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |