Kingston - 64GB DDR5 4800MHz KTL-TS548D4-64G
0 / 5
0 / 5
KINGSTON DIMM 64GBMűszaki adatok
| Termék ID: | #6785414 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 64 GB |
| Kiszerelés: | 1x64GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Sebesség: | 4800 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |