Kingston - 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz KTA-MB1600LK2/8G
0 / 5
0 / 5
A Kingston memóriákat szigorú előírások betartása mellett tervezték, gyártották, és tesztelték. Minden Kingston memória a legújabb vezető gyártási technológia eredménye. Garancia a minőségre. Stabilitás, gyorsaság, 100%-os kompatibilitás jellemzi. . Kompatibilitás: Apple iMac 27 hüvelykes (2013 végén) Core i5 / i7 Apple iMac Retina 5K 27 hüvelykes (Late 2014) Core i5 / i7 Apple iMac Retina 5K 27 hüvelykes (Mid 2015)
| Termék ID: | #6786235 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 2x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 11 |
| Sebesség: | 1600 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |