Kingston - 8GB DDR3 1333MHz KTD-PE313E/8G
0 / 5
0 / 5
A Kingston a lehető legjobb forrás, ha rendszer specifikus szerver memóriát keresel. Nem csak a legmegbízhatóbb terméket ajánlja neked, de értékes szolgáltatásokat is, ami magába foglalja az ingyenes technikai támogatást és az élettartam garanciát is. Gyors, 8GB kapacitású memóriamodul. ECC regisztrált, integrált hőelterelő. Kifejezetten Szerver alaplapokba ajánlott. DDR3-as technológia. 1333MHz frekvencia sebességgel rendelkezik. Minden Kingston szerver memória a legújabb vezető gyártási technológia eredménye. Garancia a minőségre. Stabilitás, gyorsaság, 100%-os kompatibilitás jellemzi. Kompatibilitás Dell - PowerEdge C1100Dell - PowerEdge C2100Dell - PowerEdge C6100Dell - PowerEdge C6105Dell - PowerEdge M610Dell - PowerEdge M610xDell - PowerEdge M710 / M710HDDell - PowerEdge M910Dell - PowerEdge R410Dell - PowerEdge R415Dell - PowerEdge R510Dell - PowerEdge R515 A kompatibilis eszközök teljes listájának megtekintéséért, látogasson el a gyártó honlapjára! A termék gyártói oldala
| Termék ID: | #6785591 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Sebesség: | 1333 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |