Kingston - 8GB DDR3 1333MHz KTH-PL313/8G
0 / 5
0 / 5
Gyors, 8GB kapacitású memóriamodul. ECC regisztrált, integrált hőelterelő. Kifejezetten Server alaplapokba ajánlott. DDR3-as technológia. 1333MHz frekvencia sebességgel rendelkezik. Minden Kingston server memória a legújabb vezető gyártási technológia eredménye. Garancia a minőségre. Stabilitás, gyorsaság, 100%-os kompatibilitás jellemzi. Kompatibilitás:HP / Compaq - Integrity BL860c i2HP / Compaq - Integrity rx2800 i2HP / Compaq - ProLiant BL280c G6HP / Compaq - ProLiant G6 BL2x220c szerverpengésHP / Compaq - ProLiant BL2x220c G7 szerverpengésHP / Compaq - ProLiant BL460c G6HP / Compaq - ProLiant BL460c G7HP / Compaq - ProLiant BL465c G7HP / Compaq - ProLiant BL490c G6HP / Compaq - ProLiant BL490c G7HP / Compaq - ProLiant BL620c G7HP / Compaq - ProLiant BL680c G7HP / Compaq - ProLiant BL685c G7A kompatibilis eszközök teljes listájának megtekintéséért, látogasson el a gyártó honlapjára! A termék gyártói oldala
| Termék ID: | #6786404 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Sebesség: | 1333 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |