Kingston - 8GB DDR3 1600MHZ KTA-MB1600/8G
4 / 5
4 / 5
A Kingston ValueRAM termékvonala az ipar legszigorúbb előírásainak is megfelel. Folyamatosan, külső, nagy laborok által is tesztelve és elismerésüket elnyerve. A DDR3 memória optimális választás a rendszere teljesítmény növelésére. Nemcsak a memóriaméret változást fogja pozitívan érzékelni, de a gyors 1600-os frekvencia működését is. Minden Kingston memória a legújabb vezető gyártási technológia eredménye. Garancia a minőségre. Stabilitás, gyorsaság, 100%-os kompatibilitás jellemzi. Kompatibilitás: Apple - MacBook Pro (DDR3), 13 hüvelykes és 15 hüvelykes (Mid 2012) A termék gyártói oldala
| Termék ID: | #6785881 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 11 |
| Sebesség: | 1600 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |