Kingston - 8GB DDR4 3200MHz KTL-TN432E/8G
0 / 5
0 / 5
SO-DIMM 8GB DDR4-3200MHz ECC Lenovo számáraModell: Kingston Lenovo KTL-TN432E/8G EAN: 740617325874 Műszaki adatokA következőkre tervezték. Memória típusa: DDR4Memória kapacitás: 8 GBMűszaki részletekMemóriafrekvencia: 3200 MHzHibajavítás (ECC). Időzítés: CL 22Feszültség: 1,2 VCsomagolás és garanciaA csomagban található modulok száma: 1x 8 GBGarancia: 10 év
| Termék ID: | #6786223 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |