Kingston - FURY Beast 16GB (2x8GB) DDR3 1600MHz KF316C10BK2/16
5 / 5
5 / 5
2 darab G. SKILL, összesen 16GB DDR3 1600Mhz memória CL10 késleltetéssel.
| Termék ID: | #6785307 |
| Feszültség: | 1.50 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 2x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 10 |
| Sebesség: | 1600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |