Kingston - FURY Beast 16GB DDR5 6400MHz KF564C32BBE-16
0 / 5
0 / 5
Kingston FURY Beast EXPO/DDR5/16GB/6400MHz/CL32/1x16GB/feket eTermékkód: 740617342772 Forradalmi technológia a játékplatformok számáraA Kingston FURY Beast DDR5 a legújabb technológiát hozza el a következő generációs játékplatformokhoz. Nagyobb sebesség, kapacitás és megbízhatóságA DDR5 memória továbbfejlesztett funkciók egész arzenáljával rendelkezik a jobb stabilitás és a kivételes sebesség érdekében. Intelligens energiagazdálkodásA modul energiagazdálkodási integrált áramköre (PMIC) ott biztosítja az áramellátást, ahol a legnagyobb szükség van rá. TanúsításIntel XMP 3.0AMD EXPOPlug N Play 4800 MT/s sebességgelA magasabb frekvenciákat a BIOS-ban kell beállítani. Alacsony profilú hűtőAz újonnan tervezett fekete színű hűtők a merész stílust kiváló hűtési teljesítménnyel ötvözik. Műszaki specifikációkMemória típusa: DDR5Memória kapacitás: 16GBA csomagban lévő modulok száma: egyetlen modulSebesség: 6400MT/sIdőzítés: CL32Feszültség: 1.4VÜzemi hőmérséklet: 0 és 85°C közöttMéretek: 133.4mm x 6.6mm x 34.8mmGaranciaA termékre 10 év garancia vonatkozik.
| Termék ID: | #6785268 |
| Feszültség: | 1.4 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 32 |
| Sebesség: | 6400 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |