Kingston - FURY Beast 16GB DDR5 6800MHz KF568C34BW-16
0 / 5
0 / 5
A Kingston FURY Beast DDR5 a legújabb, legmodernebb technológiát kínálja a következő generációs játékplatformokhoz. Nagyobb sebesség, kapacitás és megbízhatóság - A DDR5 memória olyan továbbfejlesztett funkciók arzenáljával rendelkezik, mint például az On-die ECC (ODECC) a nagyobb stabilitás érdekében extrém sebességeknél, a nagyobb hatékonyságot biztosító két 32 bites alcsatorna, valamint a modulba integrált energiagazdálkodási áramkör (PMIC), amely oda juttatja az energiát, ahol a legnagyobb szükség van rá. *Intel XMP 3.0 tanúsítás *Plug N Play 4800 MT/s sebességgel (magasabb frekvenciát a BIOS-ban kell beállítani) * Alacsony profilú hűtőborda. Az új tervezésű, fekete vagy fehér színű hűtőbordák ötvözik a merész stílusjegyeket és a kiváló hűtőfunkciót. DDR5 memóriatípus. Memória kapacitás: 16GB A modulok száma a csomagban: egyetlen modul Sebesség: 6800MT/s Időzítés: CL34 Háttérvilágítás: nincs háttérvilágítás Feszültség: 1,4V Működési hőmérséklet: 0 és 85°C között Méretek: 133.4mm x 6.6mm x 34.8mm Garancia: 10 év
| Termék ID: | #6786281 |
| Feszültség: | 1.40 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 34 |
| Sebesség: | 6800 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |