Kingston - FURY Beast 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz KF560C36BBEK2-32
5 / 5
5 / 5
A népszerű Kingston bemutatta az új DIMM áramkörrel ellátott RAM-ot, melyet elsődlegesen gamer számítógépekhez hoztak létre. Ez a meglévő Kingston FURY 32GB KIT DDR5 6000MHz CL36 Beast Black EXPO DDR5 típusú foglalatba illik. A szett összesen 2 darab memóriaegységből áll, melyek együttes kapacitása 32 GB. Ezen Kingston RAM időzítése CL 36 és funkcionálási frekvenciája 6000 MHz.
Kingston FURY 32GB KIT DDR5 6000MHz CL36 Beast Black EXPO legfontosabb jellemzői*A minőségi Kingston RAM kapacitása: 32 GB*A memóriaegység funkcionálási frekvenciája: 6000 MHz*Üzemi feszültség: 1,35 V*A csomagolásban összességében 2 db DDR5 memóriamodult lelsz
| Termék ID: | #6783208 |
| Feszültség: | 1.25 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 2x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 36 |
| Sebesség: | 6000 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |