Kingston - FURY Beast 32GB DDR5 6400MHz KF564C32BB-32
0 / 5
0 / 5
Kingston FURY Beast DDR5 - A játékmemória következő generációjaA Kingston FURY Beast DDR5 vezető szerepet tölt be a játékmemóriák terén. A legújabb technológiákkal rendelkezik, amelyek a lehetséges határokat feszegetik. Nagyobb sebesség, kapacitás és megbízhatóságA DDR5 memória számos továbbfejlesztett funkcióval rendelkezik, többek között az extrém sebességeknél jobb stabilitást biztosító On-die ECC-vel és a nagyobb hatékonyságot biztosító kettős 32 bites alcsatornával. Integrált energiagazdálkodási áramkörA modul energiagazdálkodási integrált áramköre (PMIC) ott biztosítja az áramellátást, ahol a legnagyobb szükség van rá. Intel XMP 3.0 és Plug N Play tanúsításA Kingston FURY Beast DDR5 Intel XMP 3.0 tanúsítvánnyal rendelkezik, és támogatja a Plug N Play-t 4800 MT/s sebességgel. Alacsony profilú hűtőAz újonnan tervezett, fekete színű, alacsony profilú hűtő a merész stílust kiváló hűtési teljesítménnyel ötvözi. Specifikációk:Memória típusa: DDR5Memória kapacitás: 32GBA csomagban lévő modulok száma: egyetlen modulSebesség: 6400MT/sIdőzítés: CL32Háttérvilágítás: nincs háttérvilágításFeszültség: 1.4VÜzemi hőmérséklet: 0 és 85°C közöttMéretek: 133.4mm x 6.6mm x 34.8mmGarancia: 10 év
| Termék ID: | #6785862 |
| Feszültség: | 1.4 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 1x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 32 |
| Sebesség: | 6400 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |