Kingston - FURY Beast 32GB DDR5 6400MHz KF564C32BBA-32
0 / 5
0 / 5
Kingston FURY Beast DDR5 32GB 6400MHz Kingston FURY Beast DDR5 32GB 6400MHzA Kingston FURY Beast DDR5 a játékmemória-család legújabb tagja, amely a legújabb technológiát hozza el a következő generációs játékplatformokhoz. Nagyobb sebesség, kapacitás és megbízhatóságA DDR5 memória továbbfejlesztett funkciók arzenáljával rendelkezik. Ezek közé tartozik az ODECC (On-die ECC) a nagyobb stabilitás érdekében nagy sebességnél, valamint a nagyobb hatékonyságot biztosító kettős 32 bites alcsatorna. Integrált energiagazdálkodási áramkörA modul energiagazdálkodási integrált áramköre (PMIC) ott biztosítja az áramellátást, ahol a legnagyobb szükség van rá. Intel XMP 3.0 és Plug N Play tanúsításA Kingston FURY Beast DDR5 Intel XMP 3.0 tanúsítvánnyal rendelkezik, és támogatja a Plug N Play-t 4800 MT/s sebességgel. A magasabb frekvenciákat a BIOS-ban kell beállítani. Alacsony profilú hűtőAz újonnan tervezett, fekete színű, alacsony profilú hűtők a merész stílust kiváló hűtési teljesítménnyel ötvözik. Műszaki adatok:Memória típusa: DDR5Memória kapacitás: 32GBA csomagban található modulok száma: 1Sebesség: 6400MT/sIdőzítés: CL32Háttérvilágítás: IGENFeszültség: 1.4VÜzemi hőmérséklet: 0 és 85°C közöttMéretek: 133.4mm x 6.6mm x 34.8mmGarancia: 10 év
| Termék ID: | #6786418 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 1x32GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Sebesség: | 6400 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |