Kingston - FURY Beast 8GB DDR3 1600MHz KF316C10BB/8
0 / 5
0 / 5
Termék megnevezése: 8GB 1600MHz DDR3 Kingston Fury Beast Black CL10 (KF316C10BB/8) Gyártó: Kingston Gyári azonosító: KF316C10BB/8 Típus: DDR3 Órajel: 1600 MHz Kapacitás: 8 GB Formátum: Non-ECC Termék megnevezése: 8GB 1600MHz DDR3 Kingston Fury Beast Black CL10 (KF316C10BB/8) Gyártó: Kingston Gyári azonosító: KF316C10BB/8 Típus: DDR3 Órajel: 1600 MHz Kapacitás: 8 GB Formátum: Non-ECC
| Termék ID: | #6783890 |
| Feszültség: | 1.5 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 10 |
| Sebesség: | 1600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |