Kingston - FURY Beast RGB 16GB (2x8GB) DDR5 4800MHz KF548C38BBAK2-16
4 / 5
4 / 5
Jellemzők:
Alkatrész: PC/szerver
On-Die ECC: Y
Hűtés típusa: hűtőborda
Háttérvilágítás színe: piros/zöld/kék
Háttérvilág tás: Y
Sor aktív ideje: 29,12 ns
Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió: 3.0
Pufferelt memória típusa: Nem regisztrált (puffereletlen)
Memória elrendezés (modulok x méret): 2 x 8 GB
Programozási tápfeszültség (VPP): 1,8 V
SPD-profil: Y
Memória feszültség: 1,1 V
Memóriaforma: 288 tűs DIMM
JEDEC szabvány: Y
li>
Sorciklus-idő: 48 ns
Belső memória típusa: DDR5
Ólombevonat: Arany
Modul konfiguráció: 1024M x 64
Memória besorolása: 1
A sor frissítési ideje: 295 ns
ECC: N
Belső memória: 16 GB
Intel Extreme Memory Profile (XMP): Y
Memória órajel: 4800 MHz
CAS késleltetés: 38
Működési feltételek:
Működési hőmérséklet (TT): 0 - 85 °C
Tárolási hőmérséklet (TT): -55 - 100 °C
Súly és méretek:
Magasság: 42,2 mm
Mélység: 7,11 mm
Szélesség: 133,3 mm
| Termék ID: | #6783670 |
| Feszültség: | 1.1 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 2x8GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 38 |
| Sebesség: | 4800 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |