Kingston - FURY Beast RGB 16GB (2x8GB) DDR5 6000MHz KF560C40BBAK2-16
0 / 5
0 / 5
Jellemzők:
JEDEC szabvány: Igen
Memória feszültség: 1,35 V
Memória alaktényező: 288 tűs DIMM
Sor aktív ideje: 32 ns
Hűtés típusa: hűtőborda
CAS késleltetés: 40
Modul konfiguráció: 1024M x 64
Sorfrissítési ciklusidő: 295 ns
Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió: 3.0
Belső memória: 16 GB
Háttérvilágítás színe: piros/zöld/ Kék
Intel Extreme Memory Profile (XMP): Igen
Ólombevonat: Arany
Háttérvilágítás: Igen
Memória adatátviteli sebessége: 6000 MT/s
Pufferelt memória típusa: Nem regisztrált (puffereletlen)
Sorciklus ideje: 48 ns
Memória elrendezés (modulok x mérete): 2 x 8 GB
Programozási tápfeszültség (VPP): 1,8 V
ECC: Nincs
Alkatrész: PC/szerver
Belső memória típusa : DDR5
On-Die ECC: Igen
Működési feltételek:
Tárolási hőmérséklet (TT): -55 - 100 ° C
Működési hőmérséklet (TT): 0–85 °C
Tömeg és méretek:
Mélység: 133,4 mm
li>
Magasság: 42,2 mm
Szélesség: 7,1 mm
Súly: 90 g
Csomagolási adatok:
Csomag magasság: 171,5 mm
Csomag szélesség: 121,9 mm
Csomag mélység: 14 mm
Csomag súlya: 133,1 g
| Termék ID: | #6783509 |
| Feszültség: | 1.3 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 2x8GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 40 |
| Sebesség: | 6000 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |