Kingston - FURY Beast RGB 16GB DDR4 3600MHz KF436C17BBAK2/16
5 / 5
5 / 5
Gyártó: Kingston Modell: FURY Beast RGB 16GB DDR4 3600MHz KF436C17BBAK2/16 Leírás: Kingston FURY Beast DDR4 RGB memória A Kingston FURY™ Beast DDR4 RGB akár 3733 MHz-es sebességgel, agresszív kialakítással és a modul teljes hosszán átívelő RGB-világítással biztosítja a teljesítmény és a stílus növelését, ami egyenletes és lenyűgöző hatást eredményez. Ez a káprázatos és költséghatékony frissítés 2666MHz-3733MHz sebességgel, CL15-19 késleltetéssel, 8GB-32GB kapacitással egy modulhoz és 16GB-128GB kapacitással a készletekhez kapható. Automatikus Plug N Play túlhajtással rendelkezik 2666 MHz-es sebességen, és mind az Intel XMP, mind az AMD Ryzen™ számára készen áll. A FURY Beast DDR4 RGB hűvös marad a karcsú, alacsony profilú hőelosztónak köszönhetően. Testreszabható RGB világítás agresszív stílusban Adjon stílusos frissítést harci állomásának a Beast DDR4 RGB hűtőbordának és a lenyűgöző, testre szabható modern RGB-effekteknek köszönhetően. Használja a nagy teljesítményű Kingston FURY CTRL szoftvert vagy az alaplapgyártó szoftverét a saját megjelenésének kialakításához. Kingston FURY™ infravörös szinkronizációs technológia Az RGB-effektek szinkronban maradnak a Kingston szabadalmaztatott infravörös szinkronizációs technológiájának köszönhetően. Intel XMP-kész Mérnökeink előre definiált Intel Extreme Memory Profilokat terveztek, hogy maximalizálják a memóriamodulok teljesítményét, amelyek akár 3733 MHz-es sebességet is elérhetnek. Készen áll az AMD Ryzen™ rendszerre Szerezzen be Ryzen-képes memóriát, amely zökkenőmentesen integrálódik AMD-alapú rendszerébe. Megbízható és kompatibilis teljesítménynövelés az építéshez. Plug N Play - Automatikus túlhajtás 2666 MHz-ig Az egyszerű és könnyű Plug N Play frissítés, a Kingston FURY Beast DDR4 automatikusan túlhajtja a rendszer BIOS által megengedett legmagasabb sebességre.
| Termék ID: | #6784093 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 2x8GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 17 |
| Sebesség: | 3600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |