Kingston - FURY Beast RGB 16GB DDR4 3600MHz KF436C18BBA/16
5 / 5
5 / 5
. . Kingston Fury Beast RGB DDR4 Memória Kiváló teljesítményt és stílust biztosít, agresszív RGB világítással, ami a modul teljes hosszán végigfut a bámulatos effektekért. Ez a káprázatos, de költséghatékony memória elérhető 2666MHz - 3733MHz sebességeken, CL15 - CL19 késleltetéssel 8 - 32 GB méretben és akár 16 - 128 GB készletekben. Automatikus 2666 sebességbeállítás, valamint kompatibilis az Intel XMP-vel és az AMD Ryzen rendszerekkel. A Fury Beast hűvös marad stílusos, alacsony profilú hűtőbordájával és 100%-osan sebességtesztelt. Egyszerű, költséghatékony és problémamentes fejlesztés rendszeredhez.
| Termék ID: | #6783809 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 18 |
| Sebesség: | 3600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |