Kingston - FURY Beast RGB 16GB DDR5 6000MHz KF560C30BWA-16
0 / 5
0 / 5
KINGSTON DDR5 DIMM 16GB 6000MT/s CL30 Non-ECC FURY Beast RGB XMP, FehérTermékkód: 740617343342 Műszaki paraméterekMemória technológia: DIMM Memória típusa: DDR5 Memória mérete: 1x 16GB Memóriafrekvencia: 6000 MT/s CAS késleltetés: CL30 Időzítés: 30-36-36 Memória szervezés: 1Rx8 Részletes leírásA KINGSTON FURY KF560C30BWA-16 egy 16 GB DDR5-6000 CL30 SDRAM memóriamodul. Alapja nyolc 2G x 8bit FBGA komponens. A modul támogatja az Intel XMP 3.0 profilokat. A modult DDR5-6000-en teszteltük alacsony, 30-36-36-os időzítésekkel és 1,4 V-os feszültséggel. Az SPD-ket a szabványos JEDEC DDR5-4800-as DDR5-4800-as késleltetési időzítésekre programozták 40-39-39-re 1,1V mellett. Minden 288 tűs DIMM modul arany érintkezőket használ a maximális teljesítmény és a hosszú élettartam érdekében. Miért válassza a KINGSTON DDR5 DIMM 16GB 6000MT/s CL30 Non-ECC FURY Beast RGB XMP-t?Nagy teljesítmény és frekvencia 6000 MT/sIntel XMP 3.0 profilok támogatásaAlacsony időzítésre tesztelve 30-36-36 1,4V-nálArany érintkezők a hosszú élettartamért
| Termék ID: | #6786032 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Sebesség: | 6000 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |