Kingston - FURY Beast RGB 16GB DDR5 6400MHz KF564C32BBEA-16
0 / 5
0 / 5
Kingston FURY Beast EXPO/DDR5/16GB/6400MHz/CL32/1x16GB/RGB/f eketeA Kingston FURY Beast DDR5 a játékplatformok következő generációjának csúcstechnológiáját képviseli. Ez a memória nagyobb sebességet, kapacitást és megbízhatóságot kínál. Technológiai innovációA DDR5 memória számos továbbfejlesztett funkcióval rendelkezik, mint például az ODECC (On-die ECC) a nagyobb stabilitás érdekében nagy sebességnél. A két 32 bites alcsatorna növeli a hatékonyságot, a modul energiagazdálkodási integrált áramköre (PMIC) pedig ott biztosítja az áramellátást, ahol a legnagyobb szükség van rá. TanúsításIntel XMP 3.0AMD EXPOMűszaki adatokPlug N Play 4800 MT/s sebességgel (magasabb frekvenciát a BIOS-ban kell beállítani)Alacsony profilú hűtő fekete színbenMemória típusa: DDR5Memória kapacitás: 16GBA csomagban lévő modulok száma: egyetlen modulSebesség: 6400MT/sIdőzítés: CL32Egyéb jellemzőkHáttérvilágítás: IGENFeszültség: 1.4VÜzemi hőmérséklet: 0 és 85°C közöttMéretek: 133.4mm x 6.6mm x 34.8mmGarancia: 10 év
| Termék ID: | #6785995 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Sebesség: | 6400 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |