Kingston - FURY Beast RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3733MHz KF437C19BB12AK2/32
5 / 5
5 / 5
Gyártó: Kingston Modell: FURY Beast RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3733MHz KF437C19BB12AK2/32 Műszaki adatok:
Szegmens: PC / szerver
Formátum: DIMM
Memóriák elrendezése: 2 x 16 GB
Memória kiszerelés: Dual-channel
Háttérvilágítás: Igen
Háttérfény színe: Vörös/zöld/kék
Ólombevonat: Arany
Memória típus: DDR4
Belső memória: 32.00 GB
Memória órajel: 3733 MHz
Memóriafeszültség: 1.35 V
Időzítés (CL): 19
Hűtés típusa: Hűtőborda
Puffermemória típusa: Unregistered (unbuffered)
Intel Extreme: Memory Profile Igen
Intel Extreme: Memory Profile v. 2.0
Sor aktív ideje: 32 ns
Sor ciklusideje: 45.8 ns
Sor ciklusidő frissítése: 350 ns
ECC támogatás: Nem
SPD profil: Igen
JEDEC szabvány: Igen
Teljesítményfeszültség (VPP): 3 Ft
Modulbeállítás: 2048M x 64
Magasság: 43 mm
Szélesség: 133 mm
Mélység: 8 mm
Termék súly: 0.140000 kg
| Termék ID: | #6784529 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 2x16GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 19 |
| Sebesség: | 3733 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |