Kingston - FURY Beast RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6800MHz KF568C34BWAK2-32
0 / 5
0 / 5
Kingston FURY Beast DDR5 - Következő generációs játékmemóriaA Kingston FURY Beast DDR5 csúcstechnológiát képvisel a következő generációs játékplatformok számára. Nagyobb sebességet, kapacitást és megbízhatóságot kínál. DDR5 technológiaEz a memória számos továbbfejlesztett funkcióval rendelkezik. Ezek közé tartozik az On-die ECC a nagyobb stabilitás érdekében nagy sebességnél, a nagyobb hatékonyságot biztosító két 32 bites alcsatorna, valamint a modulba integrált energiagazdálkodási áramkör, amely ott szolgáltatja az energiát, ahol arra a legnagyobb szükség van. Intel XMP 3.0 és Plug N PlayA memória Intel XMP 3.0 tanúsítvánnyal rendelkezik, és támogatja a Plug N Play-t 4800 MT/s sebességgel. A BIOS-ban magasabb frekvenciák is beállíthatók. Tervezés és hűtésAz újonnan tervezett, fekete vagy fehér színű, alacsony profilú hűtők a merész stílust kiváló hűtési teljesítménnyel kombinálják. Műszaki adatokMemória típusa: DDR5Memória kapacitás: 32GBA csomagban lévő modulok száma: két modulSebesség: 6800MT/sIdőzítés: CL34Egyéb jellemzőkHáttérvilágítás: IGENFeszültség: 1.4VÜzemi hőmérséklet: 0 és 85°C közöttMéretek: 133.4mm x 6.6mm x 34.8mmGaranciaHa megvásárolja ezt a memóriát, 10 év garanciát kap rá.
| Termék ID: | #6786004 |
| Feszültség: | 1.40 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 2x16GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 34 |
| Sebesség: | 6800 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |