Kingston - FURY Beast RGB 32GB DDR5 6000MHz KF560C30BWA-32
0 / 5
0 / 5
KINGSTON DDR5 DIMM 32GB 6000MT/s CL30 Non-ECC FURY Beast RGB XMP, FehérEAN: 740617343281 Műszaki specifikációkMemória típusa: DIMM DDR5Memória mérete: 32GBMemóriafrekvencia: 6000 MT/sCAS késleltetés: CL30Időzítés: 30-36-36Memória szervezés: 2Rx8Részletesebb információA Kingston FURY KF560C30BWA-32 memóriamodul tizenhat 2G x 8 bites FBGA komponensre épül. A modul támogatja az Intel Extreme Memory Profiles (Intel XMP) 3.0 szabványt. Tesztelés és kompatibilitásA modul a tesztek szerint DDR5-6000-zel működik alacsony késleltetésű, 30-36-36-os időzítésekkel, 1,4 V-os feszültségen. Az SPD-ket a JEDEC DDR5-4800 szabványos, 40-39-39-es késleltetési időzítésre programozták 1,1 V-on. ÉpítésA modul 288 tűs DIMM-et használ, arany érintkezőkkel a jobb teljesítmény és stabilitás érdekében.
| Termék ID: | #6785907 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 1x32GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Sebesség: | 6000 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |