Kingston - FURY Beast RGB 32GB DDR5 6400MHz KF564C32BBEA-32
0 / 5
0 / 5
Kingston FURY Beast EXPO/DDR5/32GB/6400MHz/CL32/1x32GB/RGB/f eketeEAN: 740617343090 A játékmemória következő generációjaA Kingston FURY Beast DDR5 forradalmi technológia a játékplatformok következő generációjához. Ez a memória megnövelt sebességet, kapacitást és megbízhatóságot kínál. Továbbfejlesztett funkciókA DDR5 memória On-die ECC-vel (ODECC) rendelkezik a nagy sebességű stabilitás javítása érdekében, és a hatékonyság növelése érdekében két 32 bites alcsatornával rendelkezik. Integrált energiagazdálkodási áramkörA modul energiagazdálkodási integrált áramköre (PMIC) ott biztosítja az áramellátást, ahol arra a legnagyobb szükség van. TanúsításIntel XMP 3.0AMD EXPOPlug N PlayA memória támogatja a Plug N Play-t 4800 MT/s sebességgel. A magasabb frekvenciákat a BIOS-ban kell beállítani. Alacsony profilú hűtőA fekete színű, alacsony profilú hűtő a merész stílust kiváló hűtőteljesítménnyel ötvözi. Műszaki adatokMemória típusa: DDR5Memória kapacitás: 32GBA csomagban lévő modulok száma: 1Sebesség: 6400MT/sIdőzítés: CL32Háttérvilágítás: IGENFeszültség: 1.4VÜzemi hőmérséklet: 0 és 85°C közöttMéretek: 133.4mm x 6.6mm x 34.8mmGaranciaA termékre 10 év garancia vonatkozik.
| Termék ID: | #6786201 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 1x32GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Sebesség: | 6400 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |