Kingston - FURY Beast RGB 32GB DDR5 6400MHz KF564C32BWEA-32
0 / 5
0 / 5
Kingston FURY Beast EXPO/DDR5/32GB/6400MHz/CL32/1x32GB/RGB/F ehérErőteljes memória a játékok új generációjához. DDR5 technológiaA Kingston FURY Beast DDR5 fejlett technológiát kínál a következő generációs játékplatformokhoz. Nagyobb sebességével, kapacitásával és megbízhatóságával tökéletes választás a játékfelszereléshez. On-die ECCA lapkán lévő ECC (ODECC) javítja a stabilitást nagy sebességnél, ami elengedhetetlen az igényes játékokhoz. Kettős 32 bites alcsatornaA kettős 32 bites alcsatornák növelik a hatékonyságot, így hosszabb és gyorsabb játékra van lehetőség. PMICA modul energiagazdálkodási integrált áramköre (PMIC) ott biztosítja az áramellátást, ahol a legnagyobb szükség van rá. TanúsításIntel XMP 3.0AMD EXPOPlug N PlayA 4800 MT/s sebességű memória Plug N Play. A magasabb frekvenciákat a BIOS-ban kell beállítani. Alacsony profilú hűtőAz újonnan tervezett, fekete vagy fehér színű, alacsony profilú hűtő a merész stílust kiváló hűtési teljesítménnyel ötvözi. Műszaki adatokMemória típusa: DDR5Memória kapacitás: 32GBA csomagban lévő modulok száma: egyetlen modulSebesség: 6400MT/sIdőzítés: CL32Háttérvilágítás: IGENFeszültség: 1.4VÜzemi hőmérséklet: 0 és 85°C közöttMéretek: 133.4mm x 6.6mm x 34.8mmGarancia: 10 év
| Termék ID: | #6786373 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 1x32GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Sebesség: | 6400 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |