Kingston - FURY Beast RGB 64GB (2x32GB) DDR5 5200MHz KF552C40BWAK2-64
0 / 5
0 / 5
64 GB, 2 x 32 GB, DDR5, 5200 Mhz, 288-pin DIMM Kingston Technology FURY Beast RGB. Járulékos komponens: PC / szerver, Belső memória: 64 GB, Memóriák elrendezése (modulok x méret): 2 x 32 GB, Belső memória típusa: DDR5, Memória órajel: 5200 Mhz, Memória formatényező: 288-pin DIMM, CAS látencia: 40
| Termék ID: | #6786261 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 64 GB |
| Kiszerelés: | 2x32GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 40 |
| Sebesség: | 5200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |