Kingston - FURY Beast RGB 8GB DDR4 3200MHz KF432C16BBA/8
5 / 5
5 / 5
Kapacitás (GB):8, TÃpus:DDR4, Processzor család:Kingston 3200_DIMM, Gyártó:KINGSTON, Memória órajel (MHz):3200,3200, Memória méret:8192, Memória foglalat:DDR4, Kivitel:Dobozos, Sebesség:3200, MPN:KF432C16BBA/8, Processzor gyártója:Kingston, Kiszerelés (modul):1,1 db, IdÃzÃtés (CL):16, HÃtés tÃpus:PasszÃv, Feszültség (V):1.2 V, EAN kód:740617319439, Tárolókapacitás. :8, IdÃzÃtés (SPD):16 ns, Modul kialakÃtása:DIMM, Memória Tokozás:DIMM, Késleltetés:CL 16-18-18, Matmodell kész:Van, Garancia:60, CAS Késleltetés:16, ALZA XML készlet és ár riport:Van, MÃködési feszültség:1.2, Gamer:Van, RGB világÃtás:Igen, HÃtÃborda:Van,
| Termék ID: | #6784031 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |