Kingston - FURY Beast RGB 8GB DDR4 3600MHz KF436C17BBA/8
0 / 5
0 / 5
Szeretsz gamerkedni, de a géped már nem bírja a tempót? Szeretnéd feldobni a számítógéped kinézetét menő RGB világítással? Akkor a Kingston Fury Beast RGB memória tökéletes választás lesz számodra! Ez a memória modul nemcsak lenyűgöző teljesítményt nyújt, de lenyűgöző RGB-s effektekkel is feldobja a gépedet. A Kingston Fury Beast RGB memória legfőbb előnyei:
Hihetetlen sebesség: A 3600 MHz-es órajellel és a CL17-es késleltetéssel ez a memóriamodul a legigényesebb játékokat és alkalmazásokat is simán futtatja.
Lenyűgöző RGB világítás: A modul teljes hosszán végigfutó agresszív RGB világítással kápráztasd el a barátaidat és dobd fel a géped kinézetét.
Megbízható teljesítmény: A Kingston a memóriák piacának egyik vezető gyártója, így biztos lehetsz benne, hogy a Fury Beast RGB memória megbízható és tartós lesz.
Egyszerű telepítés: A Plug and Play technológiának köszönhetően a memóriamodul telepítése gyerekjáték.
| Termék ID: | #6784319 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 17 |
| Sebesség: | 3600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |