Kingston - FURY Beast RGB 8GB DDR5 6000MHz KF560C30BBEA-8
0 / 5
0 / 5
Kingston FURY Beast DDR5: A játékmemória következő generációjaA nagy teljesítményű és megbízható Kingston FURY Beast DDR5 játékmemória a legújabb technológiát hozza el a következő generációs platformokra. A DDR5 memória olyan továbbfejlesztett funkciókkal rendelkezik, mint az ODECC (On-die ECC) a nagyobb stabilitás érdekében nagy sebességnél, a nagyobb hatékonyságot biztosító két 32 bites alcsatorna, valamint a modulba integrált energiagazdálkodási áramkör (PMIC). Műszaki specifikációkMemória típusa: DDR5Memória kapacitás: 8GBA csomagban lévő modulok száma: egyetlen modulSebesség: 6000MT/sIdőzítés: CL30Tervezés és kompatibilitásA Kingston FURY Beast DDR5 memória AMD EXPO tanúsítvánnyal rendelkezik, és Intel-kompatibilis is. Plug N Play funkciót kínál 4800 MT/s sebességgel (a magasabb frekvenciákat a BIOS-ban kell beállítani). A modul fekete színű, alacsony profilú hűtőbordával rendelkezik, amely a merész stílus és a kiváló hűtési funkció kombinációja. Háttérvilágítás és működési feltételekA modul háttérvilágítással van ellátva, és 1,35 V-os feszültségen működik. A modul működési hőmérséklete 0 és 85°C között van. Méretek és garanciaA modul méretei 133,4 mm x 6,6 mm x 34,8 mm. A termékre 10 év garanciát vállalunk.
| Termék ID: | #6786354 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Sebesség: | 6000 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |