Kingston - FURY Impact 32GB (2x16GB) DDR4 2666MHz KF426S15IBK2/32
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6785281 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 2x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Sebesség: | 2666 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |