Kingston - FURY Impact 64GB (2x32GB) DDR4 2666MHz KF426S16IBK2/64
5 / 5
5 / 5
2 darab Kingston Fury, összesen 64GB Notebook DDR4 (SO-DIMM) 2666Mhz memória CL16 késleltetéssel.
| Termék ID: | #6785314 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 64 GB |
| Kiszerelés: | 2x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 2666 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |